Home > Burgerloket > E-mailadressen

Nuttige e-mailadressen

Gemeentehuis

blokje Dienst Bevolking: bevolking@hulshout.be
blokje Dienst Communicatie: communicatie@hulshout.be
blokje Dienst Cultuur: cultuur@hulshout.be
blokje Dienst Duurzaamheid: duurzaamheid@hulshout.be
blokje Dienst FinanciŽn: financien@hulshout.be
blokje Dienst Grondgebiedzaken: technischedienst@hulshout.be
blokje Dienst ICT: ict@hulshout.be
blokje Dienst Jeugd: jeugd@hulshout.be
blokje Dienst Milieu: milieu@hulshout.be
blokje Dienst Personeel: personeel@hulshout.be
blokje Dienst Ruimtelijke Ordening: ruimtelijkeordening@hulshout.be
blokje Dienst Secretariaat: secretariaat@hulshout.be
blokje Dienst Welzijn: welzijn@hulshout.be
blokje Evenementenloket: evenementen@hulshout.be
blokje Gemeentebestuur Hulshout: info@hulshout.be
blokje Gemeentebestuur Hulshout: info@hulshout.be
blokje Ontvanger: ontvanger@hulshout.be
blokje Secretaris: secretaris@hulshout.be

Overige

blokje Bibliotheek: hulshout@bibliotheek.be
blokje Containerpark: milieu@hulshout.be
blokje OCMW Hulshout: /
blokje PWA/Werkwinkel: /
blokje Woonzorgcentrum Ter Nethe: /

Sporthal

blokje Dienst Sport: sport@hulshout.be

Veiligheid

blokje Brandweer:
blokje Politie Westmeerbeek: info@politiezuiderkempen.be

College van burgemeester en schepenen

blokje Burgemeester Geert Daems: geert.daems@hulshout.be
blokje Elien Bergmans: elien.bergmans@hulshout.be
blokje Rist Heylen: rist.heylen@hulshout.be
blokje Hilde Van Looy: hilde.vanlooy@hulshout.be
blokje Joost Verhaegen: joost.verhaegen@hulshout.be
blokje Anja Leflot: anja.leflot@hulshout.be

Sluitingsdagen

  • 25 december 2017 tot en met 1 januari 2018

Zoeken

Het weer in Hulshout